Gerçek fırsatlar sizden Kaçmaz!
Hep birklikte en iyi alışveriş fırsatlarını seçiyoruz


Fırsatlara Hodri Meydan! Bir sosyal dayanışma platformu olan Bakhele.com da, bulduğunuz fırsatları (yani indirimleri, kuponları, veya bedavaları) bizimle paylaşın veya yeni fırsatlar keşfedin. Gelir elde etmek için sizi uydurulmuş indirimlere yönlendirmiyoruz. Sitemizde sadece siz kullanıcılarımızın paylaştığı, hakiki fırsatlar yer aliyor. Fırsatlara artı yada eksi oy verebiliyor ve oylar sayesinde hergün en avantajlı alışveriş fırsatlarını tespit ediyorsunuz.

Bakhele.com nedir?

Bakhele.com ne değildir?

Bakhele.com da neler yapabilirim?

Ucuz ucuz dediler, hep hakkımızı yediler! Artık Dayanışma zamanı
Bakhele.com bir topluluk

Üyelerimiz dayanışma içerisinde piyasadaki en iyi alışveriş fırsatlarını ortaya çıkarıyor. Sizde sitemize üye olun, bizimle bulduğunuz fırsatları paylaşın, ve diğer üyelerimizin paylaşımlarından, tecrübelerinden faydalanın. Markette, internette, ya da herhangi bir yerde indirimde bir ürün buldunuz ve bu fırsatın gerçekten avantajlı olduğundan emin değilmisiniz? Hemen bu fırsatı bizimle paylaşın, oy ve yorumlarımızla size yardımcı olalım, bulduğunuz fırsat ne kadar sıcak öğrenelim :)

Projemiz daha başlangıç aşamasında olduğundan dolayı üyelik alımımız şimdilik açık. Üyelerimiz daha fazla oy hakkı gibi bir çok ayrıcalğa sahip. Ayrıca zaman zaman düzenlediğimiz yarışmalarla üyelerimizi kaliteli paylaşımlar için ödüllendiriyoruz.

Bedavalar

Yüzlerce bedava ürün, hediye çekilisleri, promosyon ürünleri internette dağıtılıyor ama sizin bunlardan haberiniz yok…
Pardon, artık var :) Artık Bakhele.com u biliyorsunuz çünkü. Hemen şimdi bedavalar bölümümüze bir göz atın!

Ücretsiz İlanlar

Sitemizde kişisel küçük ilanlar bulabilir ve kendinizde kişisel satış ilanları verebilirsiniz. Ev, araba, bilgisayar, ne isterseniz koyun! hemde tamamiyle ücretsiz!

Gelir Modelimiz?

Bir grup üniversite öğrencisi olarak geliştirdiğimiz Bakhele.com projesinden herhangi bir gelirimiz yok. Sitemizdeki tüm hizmetler tamamiyle ücretsiz. Amacımız sosyal dayanışma sağlamak ve sitemizin güvenirliliği bizim için önemli. İleride kullanıcılarımızı rahatsız etmeyecek, aldatmayacak şekilde reklam almayı düşünüyoruz.