İletişim
Sorularınız, tavsiyeleriniz veya istekleriniz için bizimle iletişime geçin:

  Amacımız
 
Konu Detayları

Sık Sorulanlar

Cevapları görmek için soruları tıklayın.

Bakhele.com neden var ?

Bu sitenin amacı, türk halkına, internette ya da herhangi bir yerde buldukları Fırsatları (yani İndirimleri, Kuponları yada Bedava-Ürün-Fırsatlarını) paylaşmalari için bir platform sunmaktır. Sitemiz, piyasada ucuzluk adı altında halkın gözünü boyamaya yönelik anlayışa bir tepki olarak düşünülmüştür. Gerçek ucuzluğu ve ucuz alışveriş imkanlarını bu siteyi kullananlar katkı ve oyları ile kendileri tespit edecektir.

Kullanıcıların oyları ile onaylamadığı hiçbir ürün fırsatı sıcak fırsat olamayacak, ve bu şekilde bu ürünün avantajlı olmadığı ortaya çıkacaktır. Burada amaç ihtiyaç olan herhangi bir ürünü en avantajlı ucuzluk fırsatı ile elde etmektir. Bu site sizlerin katkı ve tavsiyeleri ile gerçek ucuzluğun merkezi olacaktır.

Bakhele.com u neden kullanmalıyım ?

Bakhele.com tüm tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak bir projedir. Eğer siz kullanıcılarımız bu sitede gerekli dayanışmayı gösterir iseniz, sitemizde hergün Türkiye nin en yeni ve bizim tabirimiz ile en sıcak fırsatlarını bulabileceksiniz. Paylaşım yapmak ve yine bu paylaşımlardan faydalanmak ( ve bu şekilde en iyi fırsatlardan haberdar olmak) için sitemizi kullabilirsiniz. Unutmayın ki birlikten kuvvet doğar!

Ayrıca sitemize yaptığınız katkılara göre sitemizdeki rütbeniz yükselecek, ve haliyle sitemizde daha fazla söz hakkına sahip olabileceksiniz. Bu şekilde sitemizdeki yarışmalarda daha avantajlı yarışabileceksiniz.

Bakhele.com un fiyat karşılaştırma sitelerinden farkı nedir ?

Bakhele.com da fiyat karşılaştırma sitelerinde olduğu gibi almak istediğiniz belli bir ürünü arayabilmekle birlikte, asıl hedeflen, sabit bir ürünü ucuza bulmak değil, genel olarak piyasadaki gerçekten en iyi olan fırsatlardan haberdar olmaktır. Örneğin; bu sitede her an sadece sınırlı sayıda olan bir ürün fırsatından veya kısa süreli özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bakhele.com diğer fiyat karşılaştırma siteleri ve fırsat siteleri gibi ölü bir site değil, canlı bir sitedir. Bu sitenin içeriği kullanıcılar tarafından oluşturulur. Bu sitede fırsatlar bizim tarafımızdan değil sizin tarafınızdan siteye eklenir. Sizin oylarınızla, paylaşılan bir fırsat yerin dibine de girebilir, göklere de çıkabilir. Paylaşılan fırsatlardan harhangi bir kazanç gayemiz olmadığından, fırsat gösterimleri tamamiyle sizin oylarınızla şekillenir ve bizim tarafımızdan müdahale edilmez (paylaşım kurallarımıza aykırı şeyler dışında).

Bakhele.com bir şatış sitesimidir ?

Hayır. Bakhele.com da herhangi bir ürün satılmamaktadır. Bu site sadece fırsat paylaşmak için, ve en iyi alışveriş fırsatlarının ortaya çıkması için düşünülmüş bir platformdur. Bu site tüketici dostu bir sitedir. Burada paylaşılan herhangi bir fırsatın satışlarından hiçbir ticari karımız yoktur. Bakhele.com da bulacağınız fırsatlar, kullanıcılarımız tarafından oluşturulur.

Bakhele.com nasıl gelir elde etmektedir ?

Şu anda sitemiz herhangi bir gelir elde etmemektedir. Ama ileride sitenin belirli yerlerine reklam alınacaktır.

Bakhele.com kimler için var ?

Site kullanıcılarının, en avantajlı ve ucuz fırsatları bulabilmeleri, buldukları fırsatı paylaşabilmeleri, aradıkları veya satmak istediklari herhangi bir şeyi ilan edebilmeleri için vardır. Ayrıca satıcılarda, halk oyuna sunmaya güvendikleri ürün fırsatlarını sitemizde tanıtabilir, kullanıcılarımızla buluşturabilirler.

Bakhele.com daki fırsatlar nasıl oluşur ?

Bakhele.com da ücretsiz olarak üyelik almış olan her kullanıcımız fırsat paylaşabilir.

Bakhele.com daki fırsatlara yorum yazmak neden önemli ?

Site kullanıcılarının fırsatlar hakkında yorum yazmaları, ürün ile ilgilenenlerin ürün hakkında kanaat sahibi olmaları açısından çok önemli. Yorumlarda ürünü satan satıcı hakkındaki veya ürünün kendisi hakkındaki pozitif ya da negatif yorumlar da özellikle dürüst satıcıların belirlenmesi veya ürün kalitesinin belirlenmesi için önem arz etmektedir

Bakhele.com daki fırsatlara + ya da – oy vermek neden önemli ?

Site kullanıcılarının fırsatlara + yada – oy vermeleri ürün ile ilgilenenlerin ürün hakkında kanaat sahibi olmaları açısından çok önemli. Öyleki verdiğiniz oylar sonucunda oluşan sıcaklık değerine göre fırsatları sıralayabiliyor ve en sıcak olan fırsatları bu şekilde ayırt edebiliyorsunuz. Siteye eklenen yüzlerce fırsatı oylarınız ile hak ettikleri yere siz koyuyorsunuz.

Bakhele.com da aradığım bir şeyi ilan edebilirmiyim ?

Aradığınız herhangi bir şeyi „Arananlar“ bölümünde ücretsiz ilan edebilirsiniz. Kullanıcılarımız size yorumları ile aradığınız şey hakkında yardımcı olacaktır.

Bakhele.com da satmak istediğim bir şeyi ilan edebilirmiyim ?

Kullanıcılarımız satmak istedikleri herhangi bir şeyi „İlanlar” bölümünde ücretsiz ilan edebilirler.

Bakhele.com a nasıl fırsat eklerim ?

Piyasaya göre özel fiyatlı bir ürün buldu iseniz, diğer insanlarında bu üründen istifade etmelerini sağlamak amacı ile bu fırsatı paylaşın veya aradığınız, satmak istediğiniz her hangi bir şeyi ilan edin.

Bunun için yapmanız gereken şeyler:

Yeni fırsat ekle butonunu (yeşil renkli) tıklayın. Karşınıza çıkan pencere de,

Başlık: bu bölüme paylaşmak istediğiniz ürünün başlığını yazın.

Açıklama: bölümüne paylaşmak istediğiniz ürünün tanıtımını yazın

Kategori: seçin.

Fırsat linki: paylaşmak istediğiniz ürünün web sayfasındaki link ini kopyalayıp yapıştırın. (Bu link sayesinde ürün ile ilgilenenler ilgili web sayfasına gidebileceklerdir)

Adresten Resim Yükleyin: paylaşmak istediğiniz ürünün resim link ini kopyalayıp yapıştırarak veya bilgisayarınızdan yükleyin. Ya da resmi, internetten bularak, resim link ini kopyalayıp yapıştırarak.

Fiyat: ürünün fiyatını yazın.

Bitiş Tarihi: en fazla 1 seneye kadar bir süre seçin.

Fırsatı sağlayan: paylaşmak istediğiniz ürünün web sayfasını yazın. ( veya firma ismi)

Online ya da Offline: paylaşmak istediğiniz ürünü satan bir internet satıcısı ise Online, değil ise Offline şeçin.

Şehir: eğer internet satıcısı değil ise, ürünün bulunduğu şehri seçin.

Oluştur butonunu tıkladığınızda, paylaşmak istediğiniz ürünü paylaşıma sundunuz demektir

Bakhele.com da fırsat paylaşımının bir sınırı varmıdır ?

fırsat paylaşımının her hangi bir sınırı yoktur.


Burada olması gerektiğini düsündüğünüz başka sorular varsa lütfen bize bildirin.
Admin - (7 yıl önce)
"bir gün herkes bakhele.com üyesi olacak !!11!"

Yorumlar
Misafir-744339:

saspegas 7 yıl önce Beğeniler: 0
rütbe sistemi burayada eklense iyi olur
leventpisil 7 yıl önce Beğeniler: 0
Çok güzel olmuş.
 Yılmaz Abi'ye Sevgilerimle..